Tronsmart 3 Portlu Qualcomm 3.0 VoltiQ Araç İçi Hızlı Şarj Cihazı

  • 149,00TL
  • 79,00TL


Tronsmart 3 Portlu Qualcomm 3.0 VoltiQ Araç İçi Hızlı Şarj Cihazı  Qualcomm Quick Charge 3.0 Teknolojisi Nedir ? Günümüzdeki akıllı telefonların en büyük sorunu pillerinin çabuk tükenmesidir. Bu sorunu ortadan kaldırmak için iki seçeneğiniz mevcuttur, bunlardan biri powerbank taşımak ...

Tronsmart 3 Portlu Qualcomm 3.0 VoltiQ Araç İçi Hızlı Şarj Cihazı
 
tronsmart qualcomm
 
Qualcomm Quick Charge 3.0 Teknolojisi Nedir ?
 
Günümüzdeki akıllı telefonların en büyük sorunu pillerinin çabuk tükenmesidir. Bu sorunu ortadan kaldırmak için iki seçeneğiniz mevcuttur, bunlardan biri powerbank taşımak diğeri ise hızlı şarjlardan faydalanmaktır. Hızlı şarjlarda dünyanın en verimlisi Qualcomm Quick charge teknolojisidir. Bu teknolojisi sayesinde mobil cihazınızın bataryası olması gerekenden çok daha yüksek voltajda şarj ediliyor ve daha yüksek oranda güç transferi sağlandığından cihazınız olması gerekenden çok daha kısa sürede kullanıma hazır hale geliyor. Tabiki bu özellikten faydalanabilmek için cihazlarınızın uyumlu olması gerekmektedir.
 
Tronsmart araç içi

Qualcomm Quick Charge 3.0 Hangi Cihazlar ile Uyumludur ?
 
İşlemcisi Qualcomm Snapdragon olup Quick Charge 2.0 ve 3.0 destekleyen tüm modeller ile uyumludur.
 

voltiq
 
VoltiQ Teknolojisi Nedir ?
 
VoltiQ teknolojisi akıllı cihazlarınızın en verimli ve minimum sürede şarj olmasını sağlayan teknolojidir. Bu sayede VoltiQ teknolojisine sahip şarj cihazlarınızla çıkışına bağlamış olduğunuz akıllı telefon veya tabletlerinizin gereksinim duyduğu gücü otomatik olarak algılar ve gerekli gücü çıkış sağlayarak en verimli şekilde şarj olmasını sağlar. Bu sistem ile şarj istasyonuna bağlamış olduğunuz birden fazla cihaza ayrı ayrı kapasitede akım ileterek cihazlarınızın pil ömrünü uzatır.
ürün boyutu
 
Kompakt tasarımı ile yerden tasarruf sağlar.
 
tronsmart güvenlik araç

 
Güvenlik 
 
Tronsmart Araç içi çakmaklık şarjı DoE VI onaylı, CE, FCC, RoHS sertifikalara sahiptir. Cihazın üzerinde bulunan entegreler ile aşırı akım ,aşırı ısınma ve kısa devrelere karşı yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır.
 
araç içi kutu içeriğiTronsmart araç içi çakmaklık hızlı şarj cihazları dünyanın en verimli ve hızlı şarj teknolojisi olan qualcomm quick charge 3.0 teknolojisine sahiptir. Üzerinde bulunan 3 adet usb portu ile aynı zamanda 3 cihazınızıda en kısa sürede şarj edebilirsiniz. Çıkış portlarından 2 tanesi VoltiQ 1 tanesi ise Qualcomm teknolojisini desteklemektedir. Qualcomm Quick Charge 3.0 teknolojisi ile birlikte geriye dönük olarak QC 2.0 ve QC 1.0 destekli cihazlarlada uyumludur. Qualcomm QC 3.0 diğer araç içi şarj cihazlarına göre cihazını 4 kat daha hızlı şarj ederek zamandan tasarruf sağlar Kolay taşınabilir kompakt tasarımı ile seyahatlerde yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Usb üzerinden şarj edilebilen tüm cihazlarınızda kullanıma uygundur. 12/24 V çıkış sağlayan otobüs, kamyonet, kamyon, otomobil, jeep gibi araçlarda şarj edebilme imkanı sunar.
 
Ürün Özellikleri 
 
Giriş Gücü : DC 12-24V  5A Max.
Çıkış Gücü :  VoltiQ  DC 5V 2.4A Max *2 Toplam 4.8A
                   QC 3.0  DC 3.6V-6.5V/3A 6.5V-9V/2A 9V-12V/1.5A
                   Toplam güç çıkışı 42W
Paket Boyutu: 10*10*5 cm
 
Paket İçeriği
 
1 x Tronsmart USB Çakmaklık Şarjı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: tronsmart, portlu, qualcomm, 3.0, voltiq, araç, İçi, hızlı, Şarj, cihazı