HTC Vive Pro Eye Full Kit ( Türkiye Garantili )

  • 18.999,00TL
  • 17.999,00TL


  • Marka: HTC
  • Stok Durumu: Stokta var

Göz hareketlerini, dikkati ve odaklamayı takip edin ve analiz edinDaha sürükleyici sanal simülasyonlar oluşturun. Kullanıcı performansı ve etkileşimi hakkında bilgi edinin. Eğitim senaryolarını geliştirin. Daha derin veri analizine kapı açın.Basitleştirilmiş giriş ve gezinmeVR'yi daha...

Göz hareketlerini, dikkati ve odaklamayı takip edin ve analiz edin

Daha sürükleyici sanal simülasyonlar oluşturun. Kullanıcı performansı ve etkileşimi hakkında bilgi edinin. Eğitim senaryolarını geliştirin. Daha derin veri analizine kapı açın.

Basitleştirilmiş giriş ve gezinme

VR'yi daha sezgisel bir deneyime dönüştürün. Bakış odaklı menü navigasyonu uygulayın. Her zamankinden daha hızlı ve kolay şekilde işaretleyin, seçin ve yakınlaştırın. Sanal gerçeklikte daha doğal hareketleri ve hareket kontrollerini etkinleştirin.

Niyetleri anlayın ve geri bildirimi iyileştirin

Kullanıcıların ne gördüğüne bakın. Isı eşleme ve bakış izleme ile ne kadar süre kaldığını görün. Kullanıcıların ürününüzle doğal olarak nasıl etkileşime girdiğini öğrenin. Kullanıcının niyeti ve karar alma süreçleri hakkında eyleme geçirilebilir içgörüleri ortaya çıkarın.

GPU iş yükünün akıllı tahsisi

Kullanıcıların görüş alanında grafik sadakatini optimize edin. GPU'larda oluşturma iş yüklerini azaltın. Görselleştirme kalitesini ve performansını artırın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: HTC Vive Pro Eye Full Kit