Manfrotto TwistGrip System Photo-Video HandGrip Kiti

  • 699,00TL
  • 499,00TL


AyrıntılarTwistGrip Photo-Video HandGrip Kiti, iPhone’unuza ekstra aksesuarlar bağlamak için birçok farklı olasılık sunan tam donanımlı bir kamera ekipmanıdır. Manfrotto TwistGrip, HandGrip ve BaseGrip parçalarından oluşan kit, fotoğraf ve video çekimlerini yepyeni bir teknik düzeyine taşımanıza yar...

Ayrıntılar

TwistGrip Photo-Video HandGrip Kiti, iPhone’unuza ekstra aksesuarlar bağlamak için birçok farklı olasılık sunan tam donanımlı bir kamera ekipmanıdır. Manfrotto TwistGrip, HandGrip ve BaseGrip parçalarından oluşan kit, fotoğraf ve video çekimlerini yepyeni bir teknik düzeyine taşımanıza yardımcı olur. Çekim tercihlerinize en uygun kurulumu ve kombinasyonu seçerek iPhone’unuzla yaratıcılığınızı açığa çıkarmanın yepyeni yollarını keşfedebilirsiniz.

Manfrotto TwistGrip

Bu kaliteli evrensel iPhone kelepçesi, eksiksiz bir modüler fotoğraf sistemi ve film ekipmanı için taban işlevi görür. 1/4 inç vida dişi bağlantısı ve flaş bağlantısı, TwistGrip’i çeşitli yapılandırmalarla ve farklı fotoğrafçılık aksesuarlarıyla kullanabilmenizi sağlar.

Manfrotto HandGrip

TwistGrip’i elde tutarken kamerayı sabitlemeye yarayan bu ergonomik tutamak, iPhone’unuzu rahat ve güvenli bir şekilde destekler. HandGrip, 1/4 inç evrensel vidası sayesinde TwistGrip’in tabanına hızla ve kolayca takılır. Tabanında yer alan evrensel tripod montaj yuvası sayesinde bir tripoda da takabilirsiniz. Bu sağlam çözüm, ergonomik kauçuk tutamağı ve konforlu bilekliği sayesinde, kusursuz fotoğraf ve videolar çekerken iPhone’unuzu güvende tutar.

Manfrotto BaseGrip

Fotoğraf ve video aksesuarları eklemek için birçok farklı seçenek sunan bu aksesuar çubuğu, iPhone’unuzu DSLR kameranıza yarışan güçlü bir alternatif haline getirir. 1/4 inç evrensel vidası aracılığıyla TwistGrip’in tabanına kolayca takılan BaseGrip, son derece modüler ve çok yönlü tasarımıyla iPhone’unuza istediğiniz aksesuarı ekleyebilmenizi sağlar.


Cebinizde kolayca taşıyabileceğiniz ince ve kullanışlı tasarım

iPhone ile fotoğraf çekmek için sağlam ve dengeli yapı

Tamamı İtalya’da üretilen yüksek kaliteli tasarım, alüminyum gövde ve kaplama

Modüler ve çok yönlü kullanım imkanı

Şık görünüm, rahat his, sayısız uygulama çeşidi

Kullanılmadığı sırada kit parçalarını korumaya ve taşımaya yarayan kullanışlı çanta

Manfrotto TwistGrip iPhone kelepçesi

Manfrotto HandGrip tutamağı

Manfrotto BaseGrip aksesuar çubuğu

Taşıma çantası


Yükseklik: 19,48 cm (7.67 inç)

Uzunluk: 13,49 cm (5.31 inç)

Genişlik: 3,3 cm (1.3 inç)

Ağırlık: 235 g (8.29 oz.)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Manfrotto TwistGrip System Photo-Video HandGrip Kiti manfrotto, twistgrip, system, photo-video, handgrip, kiti